Усний переклад бюро перекладів «Апрєль»

Усний послідовний переклад передбачає, що промовець робить у мові логічні паузи, надаючи цим перекладачеві можливість передати сказане іноземною мовою. Як правильно усний послідовний переклад використовують на переговорах, презентаціях, прес-конференціях, виставках, семінарах, тренінгах тощо. Всі наші перекладачі мають великий досвід перекладів на таких заходах.

Дуже рекомендується заздалегідь надати нам матеріали на тему заходу (в письмовому вигляді), у цьому випадку перекладач матиме можливість підготуватися, вникнути у Вашу тематику та повністю опанувати необхідну термінологію.

Ми докладемо максимум зусиль, щоб підібрати для Вас найбільш адекватного перекладача в найстисліші терміни. Тим не менш, просимо Вас розміщувати замовлення на усний переклад якомога раніше, по-перше ми підберемо спеціаліста, який матиме максимальний досвід перекладів саме за Вашою тематикою, по-друге, у нього буде більше часу вивчити надані матеріали, тим самим ефективність заходу, що проводиться Вами. підвищиться.

Вартість усного послідовного перекладу від 170 $ за робочий день (8 годин) та від 30 $ за 1 годину.

Переклад телефонних переговорів

Виробляється з телефону клієнта, вартість послуги входить тільки вартість роботи перекладача, оплату телефонних переговорів виробляє клієнт.

Замовлення перекладача у певному регіоні

Нова послуга. Дозволяє заощадити витрати, в даному випадку перекладач буде наданий у тому регіоні, де відбуватиметься зустріч для письмового перекладу, ця послуга вигідна тим, що Ви зможете звертатись до нашого представника у Вашому регіоні. Що дозволить заощадити час та кошти.